Důvody pro volbu prodeje s.r.o. či založení nové firmy

Chcete s.r.o.? Je lepší s.r.o. na prodej či založení firmy na míru?

Pokud stojíte před rozhodnutím, zda zvolit založení s.r.o. svépomocí, nebo prostřednictvím třetí strany, určitě zvolte druhou variantu. Založení s.r.o. sice není neřešitelný problém, nicméně s sebou nese poměrně velké množství nezanedbatelných povinností, které musíte splnit. Proto je mnohem lepší obrátit se na třetí stranu, jejíž náplní je s.r.o. prodej a založení firmy na míru. V dalších odstavcích se dozvíte, jaké výhody má prodej s.r.o. a nebo založení na míru.

Prodej s.r.o. a jeho výhody

Pokud jste se rozhodli pro s.r.o. na prodej, ušetříte si starosti s administrativou. Veškerá dokumentace je již zařízená a v pořádku. To samé však platí o společnosti, kterou Vám založí na míru. I v tomto případě pro Vás zkušení právníci připraví vše potřebné a vy se nemusíte o nic starat. Co se týče administrativní věci, je na tom s.r.o. prodej a založení firmy stejně.

Prodej s.r.o. a jeho NEJVĚTŠÍ výhody

S.r.o. prodej má však další výhody, které jsou pro Vás možná zdaleka nejdůležitější. Pokud se rozhodnete pro s.r.o. prodej, předpřipravená společnost již bude mít historii, což může být důležitým faktorem pro Vaše klienty. Naproti tomu firma založená na míru žádnou historii nemá a její fungování začne až poté, co ji pro Vás třetí strana založí.

Absolutně největší výhodou předpřipravené společnosti je fakt, že Vám odpadá povinnost splatit základní kapitál ve výši 200.000 korun. Do firmy založené na míru budete muset základní kapitál složit.

Má prodej s.r.o. nevýhody?

S.r.o. prodej má bohužel také jednu nevýhodu a tou je riziko, že koupíte zadluženou společnost. Toto jsou však extrémní případy, kterým předejdete, pokud si vyberete správnou společnost, která se prodejem s.r.o. zabývá. Ke špičce na našem trhu patří společnost Firmin, která má obrovskou základnu spokojených klientů.

» Ready made s.r.o. na prodej za ceny již od 21900 Kč, nepotřebujete základní kapitál! Klikněte pro více informací!

O Sro-prodej.cz

Proč je prodej s.r.o. tak moderní? Pro koho je prodej s.r.o. určen? Jak koupit s.r.o. za nejnižší peníze?

Další zajímavé projekty