Kde lze koupit firmu na prodej (s.r.o.)?

Jste rozhodnuti pro firmy na prodej? Správná volba!

Pokud jste se všemi komplexními informacemi dobrali až sem, věřím, že jste na firmy na prodej získali pozitivní názor a hodláte ho využít. Pokud však nevíte, na koho se obrátit, poradíme Vám i tentokrát. Využijte společnost Firmin, která má ve své nabídce nejen firmy na prodej, ale také založení firmy na míru a pronájem virtuálních kanceláří v Praze.

Kolik Vás bude firma na prodej stát?

Firmin nabízí velmi výhodné ceny, které ocení především podnikatelé, kteří jsou při rozjezdu společnosti šetřit doslova na každé stokoruně. Firmin nabízí firmy na prodej za mnohem nižší ceny, než konkurence. Ready.-made s.r.o. od Firmin začíná na 21 900 Kč. Tato cena platí tehdy, pokud se rozhodnete využívat lákavé nabídky adresy sídla na atraktivní adrese v Praze. Pokud chcete mít v obchodním rejstříku zapsánu jinou adresu, vyjde Vás ready-made společnost na krásných 24 900 korun.

Proč zvolit Firmin pro firmy na prodej?

Firmy na prodej přes Firmin Vám přinese řadu výhod, jako je například možnost okamžitého jednání za společnost. Nemusíte tedy čekat dlouhé týdny na zápis do OR. Všechny ready-made společnosti od Firmin mají splacený základní kapitál a vy ho tudíž nemusíte skládat, jako při založení nové společnosti. Firmin vyřídí veškeré formality za Vás a vy nebudete muset trávit dlouhé hodiny na úřadech. Mimo to Vám nehorzí, že rejstřík firmu nezapíše (např. kvůli názvu).

Co všechno za své peníze od Firmin dostanu?

Cena za firmy na prodej zahrnuje především převod 100% obchodního podílu, uspořádání valné hromady, výpis z trestního rejstříku, ověření podpisů a listin, ohlášení volných živností, správní poplatky na volné živnosti, změnu sídla na jinou adresu v Praze, registraci k dani z příjmu a návrh na zápis změn do obch. Rejstříku včetně kolku.

» Ready made s.r.o. na prodej za ceny již od 21900 Kč, nepotřebujete základní kapitál! Klikněte pro více informací!

O Sro-prodej.cz

Proč je prodej s.r.o. tak moderní? Pro koho je prodej s.r.o. určen? Jak koupit s.r.o. za nejnižší peníze?

Další zajímavé projekty